Ludzie

Kurort dla zębów
Dorota Jasiecka, lekarz stomatolog (właściciel)

Dorota Jasiecka

lekarz stomatolog, właściciel

Mam ponad 20 lat doświadczenia w pracy dentysty. Studia ukończyłam na uniwersytecie im. Marcina Lutra w Halle/Saale w Niemczech. Następnie rozpoczęłam pracę w Krakowie. W międzyczasie szkoliłam się i pracowałam w Polsce, Niemczech i Szwecji. W 1998 roku otworzyłam prywatną praktykę, którą z powodzeniem rozwijałam przez kolejne 12 lat. W roku 2008 klinika stomatologiczna Centrum Zdrowego Uśmiechu osiągnęła ostateczny kształt zatrudniając ponad 40 osób, w tym 15 lekarzy różnych specjalności pracujących w 10 gabinetach. Przez cały ten czas rozwijałam się jako dentysta, ale również będąc kierownikiem merytorycznym szkoliłam lekarzy i asystentki, kładąc największy nacisk na wysoką jakość, zarówno w zakresie merytoryki leczenia, jak i obsługi Pacjentów. W roku 2008 Centrum Zdrowego Uśmiechu, jako pierwsza placówka stomatologiczna w Krakowie, uzyskała certyfikat jakości ISO 9001. Nasze działania zostały dodatkowo uhonorowane wyróżnieniem w plebiscycie Małopolski Medal Jakości oraz w konkursie Pomysł na Złoty Biznes. W roku 2010 przyszedł czas na realizację mojego wielkiego marzenia, zamieszkałam wraz z mężem nad morzem, w moim ukochanym Świnoujściu. Ideę pięknego, zdrowego Uśmiechu zabrałam ze sobą, ideę gabinetu stomatologicznego, do którego przychodzi się z przyjemnością. Zapraszam Cię do mojego Centrum Stomatologicznego. Morze Uśmiechu to Kurort dla Zębów, bo trudno sobie wyobrazić szczęśliwe życie bez morza i bez uśmiechu.

Więcej informacji o mnie
Pobierz plik .PDF
Przemek Jasiecki, właściciel

Przemek Jasiecki

właściciel

Z wykształcenia i powołania marketingowiec. W swojej pracy wykorzystuje doskonałe zdolności organizacyjne jak również znajomość zasad zarządzania małymi firmami. Jego umiejętności negocjacyjne i doskonały zmysł analityczny w znacznej mierze przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. We wszystkim co robi stawia na wysoką jakość merytoryczną, jak również na doskonałą obsługę Klientów.

Katarzyna Stefaniak, lekarz stomatolog

Katarzyna Stefaniak

lekarz stomatolog

Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Z ortodoncją związała się już na studiach, a obecnie z entuzjazmem kontynuuje rozwój w tej dziedzinie. Oprócz ortodoncji pasjonuje się medycyną estetyczną, ze szczególnym zainteresowaniem aspektami regeneracyjnymi. Poza pracą chętnie oddaje się pasjom sportowym, miedzy innymi pływaniu i jodze.

Dominika Worona - lekarz stomatolog

Dominika Worona

lekarz stomatolog

Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jej specjalnością jest leczenie małych Pacjentów. Dzięki szczególnej empatii i ogromnej cierpliwości jest doskonałym lekarzem dla osób odczuwających szczególny strach przed wizytą u dentysty. Wsparciem w łagodnym przebiegu wizyty są stosowane przez doktor skuteczne znieczulenia komputerowe oraz sedacja podtlenkiem azotu (gaz rozweselający). Poza pracą swój czas poświęca pasjom sportowym, podróżniczym oraz grze w Scrabble.

Natalia Kowalska - lekarz stomatolog

Natalia Kowalska

lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Podczas swojej codziennej praktyki zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz mikroskopowym leczeniem endodontycznym. W pracy kieruje się zasadą kompleksowego podejścia do problemu Pacjenta. Podopieczni cenią sobie doktor Natalię za spokój, skupienie, a także umiejętność rzeczowego i dokładnego przekazania wszelkich informacji odnośnie przebiegu leczenia. Miłośniczka gotowania, kinematografii oraz podróży.

Maciej Chmurzyński - lekarz stomatolog

Maciej Chmurzyński

lekarz stomatolog

Absolwent kierunku lekarsko - dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, mikroskopowym leczeniem endodontycznym oraz protetyką. Nieustanny rozwój zawodowy zawdzięcza doskonaleniu umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach krajowych i zagranicznych. Szczególny nacisk kładzie na dokładność i precyzję swojej pracy. Dba o dobry kontakt z Pacjentami, wysoki komfort podczas wizyt, a także bezpieczeństwo i satysfakcję swoich podopiecznych. Prywatnie swoje zainteresowania skupia na motoryzacji, muzyce oraz fotografii.

Dorota Margula, dr n. med. lekarz stomatolog

Dorota Margula

dr n. med. lekarz stomatolog

Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Uczestniczka Studiów Doktoranckich w Samodzielnej Pracowni Rehabilitacji Pooperacyjnej Chirurgii Szczękowo - Twarzowej PUM. W Morzu Uśmiechu wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Aktywnie spędza wolny czas jeżdżąc na motocyklu lub rowerem. Gdyby nie była dentystą, z pewnością zostałaby psychiatrą lub komandosem.