Dorota Jasiecka

Dorota Jasieckalekarz stomatolog, właściciel Morza Uśmiechu

Mam ponad 20 lat doświadczenia w pracy dentysty. Studia ukończyłam na uniwersytecie im. Marcina Lutra w Halle/Saale w Niemczech. Następnie rozpoczęłam pracę w Krakowie. W międzyczasie szkoliłam się i pracowałam w Polsce, Niemczech i Szwecji. W 1998 roku otworzyłam prywatną praktykę, którą z powodzeniem rozwijałam przez kolejne 12 lat. W roku 2008 klinika stomatologiczna Centrum Zdrowego Uśmiechu osiągnęła ostateczny kształt zatrudniając ponad 40 osób, w tym 15 lekarzy różnych specjalności pracujących w 10 gabinetach. Przez cały ten czas rozwijałam się jako dentysta, ale również będąc kierownikiem merytorycznym szkoliłam lekarzy i asystentki, kładąc największy nacisk na wysoką jakość, zarówno w zakresie merytoryki leczenia, jak i obsługi Pacjentów. W roku 2008 Centrum Zdrowego Uśmiechu, jako pierwsza placówka stomatologiczna w Krakowie, uzyskała certyfikat jakości ISO 9001. Nasze działania zostały dodatkowo uhonorowane wyróżnieniem w plebiscycie Małopolski Medal Jakości oraz w konkursie Pomysł na Złoty Biznes. W roku 2010 przyszedł czas na realizację mojego wielkiego marzenia, zamieszkałam wraz z mężem nad morzem, w moim ukochanym Świnoujściu. Ideę pięknego, zdrowego Uśmiechu zabrałam ze sobą, ideę gabinetu stomatologicznego, do którego przychodzi się z przyjemnością. Zapraszam Cię do mojego Centrum Stomatologicznego. Morze Uśmiechu to Kurort dla Zębów, bo trudno sobie wyobrazić szczęśliwe życie bez morza i bez uśmiechu.

Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj (plik PDF).

 

  

Przemek Jasiecki

Przemysław Jasieckiwłaściciel Morza Uśmiechu

Z wykształcenia i powołania marketingowiec. Mieszka z żoną Dorotą w Świnoujściu, ale przez wiele lat obydwoje mieszkali w Krakowie i zarządzali tam swoimi dwoma klinikami stomatologicznymi Centrum Zdrowego Uśmiechu. W swojej pracy wykorzystuje doskonałe zdolności organizacyjne jak również znajomość zasad marketingu i zarządzania małymi firmami. Jego umiejętności negocjacyjne i doskonały zmysł analityczny w znacznej mierze przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. We wszystkim co robi stawia na wysoką jakość merytoryczną, jak również na doskonałą obsługę Klientów. Jest również współwłaścicielem firmy Duch Morza - organizatora ekskluzywnych rejsów po Bałtyku oraz kompleksowych szkoleń żeglarskich i motorowodnych w Świnoujściu. Zakochany w Skandynawii, a szczególnie w Bornholmie, podróżuje tam kilka razy w roku pod żaglami i tradycyjnie.

 

    

Katarzyna Stefaniak

Katarzyna Stefaniak

lekarz stomatolog

Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Z ortodoncją związała się już na studiach, a obecnie z entuzjazmem kontynuuje rozwój w tej dziedzinie. Oprócz ortodoncji pasjonuje się medycyną estetyczną, ze szczególnym zainteresowaniem aspektami regeneracyjnymi. Poza pracą chętnie oddaje się pasjom sportowym, miedzy innymi pływaniu i jodze.

 

  

Dorota Margula

Dorota Margula

dr n. med. lekarz stomatolog

Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Uczestniczka Studiów Doktoranckich w Samodzielnej Pracowni Rehabilitacji Pooperacyjnej Chirurgii Szczękowo - Twarzowej PUM. W Morzu Uśmiechu wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Aktywnie spędza wolny czas jeżdżąc na motocyklu lub rowerem. Gdyby nie była dentystą, z pewnością zostałaby psychiatrą lub komandosem.