Nowości

sedacja

Sedacja wziewna czyli gaz rozweselający najlepszym sposobem na strach przed dentystą.

 

Jako jedyni w Świnoujściu posiadamy urządzenie do sedacji wziewnej wykorzystywane do zabiegów stomatologicznych.

Stosowanie podtlenku azotu jest całkowicie bezpieczne dla osób dorosłych jak również dzieci. Od wielu lat używany jest na całym świecie przy różnych procedurach medycznych, w tym podczas porodu, a także z wielkim powodzeniem w stomatologii. Dzięki tej metodzie Pacjenci rozluźniają się i pozostają w stanie głębokiego odprężenia. Dużo osób w trakcie sedacji wziewnej ma marzenia senne i często nie pamiętają przebiegu wizyty. Podtlenek azotu oprócz działania odprężającego ma również działanie znieczulające. Dzięki temu ograniczamy lub nawet rezygnujemy ze stosowania tradycyjnego znieczulenia, szczególnie w przypadku mało inwazyjnych zabiegów. Podtlenek azotu podawany jest przez maseczkę zakładaną na nos. Działanie sedacji wziewnej rozpoczyna się po kilkunastu wdechach i utrzymuje się przez cały czas wykonywania zabiegu. W ciągu kilku minut od zaprzestania podawania gazu zawarty w naszym organizmie podtlenek azotu ulatnia się całkowicie. Dzięki bardzo wysokiej skuteczności i świetnej akceptacji przez Pacjentów, znieczulenie podtlenkiem azotu jest szczególnie polecane dzieciom odczuwającym lęk przed wizytą u dentysty, a także osobom dorosłym szczególnie wrażliwym na ból.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości, a także przygotujemy Państwa do wizyt u dentysty z wykorzystaniem gazu rozweselającego.

 

 

 

 raty zero procentRaty zero procent na wszystkie zabiegi, przy uproszczonej procedurze realizowanej u nas na miejscu.

 

Jako jedyni w Świnoujściu proponujemy rozłożenie płatności za zabiegi na dziesięć nieoprocentowanych rat bez dodatkowych kosztów.

We współpracy z Santander Consumer Bank oferujemy raty 4x0% na wszystkie realizowane u nas zabiegi. Rozkładając cenę pojedynczego zabiegu lub całego leczenia na dziesięć rat miesięcznych nie poniesiesz żadnego dodatkowego kosztu. Bez oprocentowania, ubezpieczenia, wpłaty własnej oraz wszelkich dodatkowych prowizji i opłat. Przykładowo 1.000 zł należności rozłożymy na 10 rat po 100 zł. Pierwsza rata płatna miesiąc po podpisaniu umowy. Osoba wnioskująca o kredyt musi mieć stałe źródło dochodu na terytorium Polski – umowę o pracę, emeryturę lub działalność gospodarczą. Procedurę wnioskowania i zawarcia umowy kredytowej realizujemy u nas na miejscu w ciągu niespełna pół godziny. Osoba zawierająca umowę kredytu może scedować otrzymaną kwotę na leczenie wskazanej przez siebie osoby. W razie potrzeby możemy rozłożyć koszt leczenia na większą ilość rat, do 48 miesięcy. W takim przypadku kredyt jest oprocentowany na preferencyjnych warunkach.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości, a także wykonamy kompleksową diagnostykę i przygotujemy dla Państwa kosztorys dalszego leczenia z możliwością rozłożenia kosztów na dogodne raty.

 

 

 

 

 ortodoncjaKompleksowe leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych już od 299 zł miesięcznie.

 

Jako jedyni w Świnoujściu proponujemy rozłożenie kosztów leczenia ortodontycznego z użyciem aparatów stałych na dogodne raty.

We współpracy z Santander Consumer Bank oferujemy możliwość rozłożenia na raty całościowego kosztu leczenia ortodontycznego. Leczenie ortodontyczne z użyciem aparatu stałego składa się zazwyczaj z następujących etapów: wstępna konsultacja z diagnostyką, przedstawienie planu leczenia, założenie aparatu, wizyty kontrolne co cztery tygodnie przez okres około dwóch lat, demontaż aparatu, założenie retencji, wizyty kontrolne z retencją, demontaż retencji. Całkowity koszt leczenia przy użyciu aparatu stałego dwa łuki z zamkami metalowymi, uwzględniający wspomniane etapy wynosi 11.800 zł. Rata miesięczna kredytu przy czteroletnim okresie kredytowania wynosi w takim przypadku 299 zł. Możliwe jest również kredytowanie samego kosztu aparatu, a pozostałe etapy leczenia Pacjent finansuje z własnych środków. Przy aparacie stałym dwa łuki z zamkami metalowymi w kwocie 3.400 zł, rata miesięczna kredytu wynosi 340 zł przy ratach zero procent na 10 miesięcy lub 158 zł przy ratach oprocentowanych na 24 miesiące. Podane koszty leczenia i wysokość rat kredytu są przykładem wyłącznie poglądowym. Całkowity koszt Państwa leczenia zależeć będzie od rodzaju wady zgryzu i zaproponowanych indywidualnych rozwiązań.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości, a także wykonamy kompleksową diagnostykę i przygotujemy dla Państwa kosztorys leczenia z możliwością rozłożenia kosztów na dogodne raty.

 

 

 

niemieckie kasy chorychLeczenie stomatologiczne w pełnym zakresie refundowane przez niemieckie kasy chorych.

 

Każda osoba pracująca w Niemczech, a także współmałżonek i dzieci posiadają ubezpieczenie zdrowotne, obejmujące również leczenie stomatologiczne. W zależności od stażu pracy, wysokości zarobków oraz rodzaju planowanych zabiegów, refundacja kosztów leczenia może wynieść od kilkudziesięciu do nawet stu procent.

Lecząc się u nas otrzymacie Państwo taki sam zwrot kosztów, jaki przysługuje w każdym niemieckim gabinecie dentystycznym. Należy przy tym pamiętać, że nasze usługi są tańsze i szczególnie w przypadku droższych zabiegów Państwa dopłata własna powyżej kwoty refundacji będzie dużo niższa niż w Niemczech.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości, a także przygotujemy dla Państwa dokumentację konieczną do otrzymania zwrotu kosztów planowanego leczenia.