Zabiegi dentystyczne

MorzeUsmiechu.pl - Zabiegi stomatologiczneJesteś w dobrych rękach...

Korzystaj do woli z naszego profesjonalizmu, wiedzy, technologii oraz serdecznego i partnerskiego traktowania. Lekarz prowadzący trzyma pieczę nad przebiegiem całego leczenia, również jeżeli część zabiegów wykonują inni specjaliści. My nie dopuszczamy do żadnych niedomówień, zawsze możesz o wszystko pytać osoby odpowiedzialne za przebieg Twoich wizyt.

 

Odważ się zrobić trzy łatwe kroki, które przybliżą Cię do upragnionego uśmiechu:

  1. Umów się na wizytę. Zarezerwuj telefonicznie dogodny termin wizyty. Numer telefonu, adres i godziny przyjęć znajdziesz w zakładce „Kontakt”.
  2. Przyjdź na konsultację. Podczas pierwszej wizyty stomatolog przeprowadzi kompleksowy przegląd jamy ustnej oraz wykona niezbędne zdjęcia rentgenowskie.
  3. Przekaż nam swoje oczekiwania. Lekarz zapyta o Twoje oczekiwania i w oparciu o nie zaproponuje najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie oraz przedstawi harmonogram i kosztorys zabiegów. Upewnij się, czy proponowane rozwiązania są na miarę Twoich potrzeb i możliwości. Dopóki nie zdecydujesz się na rozpoczęcie leczenia, wszystkie rozmowy wstępne są niezobowiązujące.

 

W Centrum Stomatologicznym Morze Uśmiechu w Świnoujściu wykonujemy szeroki zakres zabiegów:

Diagnostyka rentgenologiczna (dla naszych Pacjentów w ramach kompleksowej diagnostyki i leczenia) – cyfrowe zdjęcia punktowe (pojedynczych zębów) i panoramiczne (wszystkich zębów), zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych, zdjęcia zgryzowe.

Profilaktyka – usuwanie złogów i kamienia nazębnego ultradźwiękami i piaskowaniem, fluoryzacja, lakowanie.

Stomatologia zachowawcza – wypełnienia zębów materiałami światłoutwardzalnymi, odbudowa zębów złamanych.

Stomatologia estetyczna z wybielaniem – korekta kształtu i koloru zębów, wybielanie lampą najnowszej generacji, licówki natychmiastowe.

Endodoncja – leczenie kanałowe zębów.

Pedodoncja – leczenie zębów mlecznych, wczesna profilaktyka wad zgryzu

Protetyka – stałe i ruchome uzupełnienia braków zębowych.

Chirurgia stomatologiczna – usuwanie zębów, wszczepianie implantów.

Ortodoncja – leczenie dzieci i dorosłych aparatami stałymi i wyjmowanymi.

Sedacja wziewna – wykorzystanie gazu rozweselającego przy zabiegach dla dzieci i dorosłych.