Usługi
Kurort dla zębów

Stomatologia estetyczna - Świnoujście

Stomatologia estetyczna to dział medycyny, który ma za zadanie zapewnić piękny wygląd zębów. Stomatolog dobiera rozwiązania poprawiające jego kształt i kolor zębów. W centrum Morze Uśmiechu w Świnoujściu zabiegi są w pełni bezpieczne, wyjątkowo skuteczne i gwarantują długotrwały efekt. Zespół naszych specjalistów pomaga usunąć zarówno wrodzone, jak i nabyte defekty stomatologiczne wedle indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych Pacjentów.

Przystań dla zdrowych zębów

Wybielanie zębów

Pacjenci, którzy pragną poprawić wygląd szkliwa, które uległo przebarwieniu, mogą zdecydować się na przeprowadzany w naszym świnoujskim gabinecie zabieg wybielania zębów pod lampą LED Zoom. Jest to metoda uważana za bezpieczną, efektem ubocznym może jednak być przemijająca po upływie około doby nadwrażliwość.

Czytaj więcej

Licówki

Licówki na zęby to zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Gwarantuje szybkie efekty bez konieczności podejmowania długotrwałego leczenia. Zabieg wykonywany jest podczas zaledwie dwóch wizyt w gabinecie stomatologicznym. Polega na naklejeniu na przednią powierzchnię zęba cienkiego płatka porcelany. Wcześniej konieczna jest przygotowanie przedniej powierzchni zęba, aby licówka uzyskała indywidualnie określony zasięg przylegania. Licówki charakteryzują się dużą trwałością, a przy tym wyglądają naturalnie i są bezpieczne dla organizmu. To sprawia, że efekt utrzymuje się nawet do kilkunastu lat.

Czytaj więcej