(+48) 604 48 38 68

Dorota Jasiecka

lekarz stomatolog, właściciel Morza Uśmiechu

Mam ponad 20 lat doświadczenia w pracy dentysty. Studia ukończyłam na uniwersytecie im. Marcina Lutra w Halle/Saale w Niemczech. Następnie rozpoczęłam pracę w Krakowie. W międzyczasie szkoliłam się i pracowałam w Polsce, Niemczech i Szwecji. W 1998 roku otworzyłam prywatną praktykę, którą z powodzeniem rozwijałam przez kolejne 12 lat. W roku 2008 klinika stomatologiczna Centrum Zdrowego Uśmiechu osiągnęła ostateczny kształt zatrudniając ponad 40 osób, w tym 15 lekarzy różnych specjalności pracujących w 10 gabinetach. Przez cały ten czas rozwijałam się jako dentysta, ale również będąc kierownikiem merytorycznym szkoliłam lekarzy i asystentki, kładąc największy nacisk na wysoką jakość, zarówno w zakresie merytoryki leczenia, jak i obsługi Pacjentów. W roku 2008 Centrum Zdrowego Uśmiechu, jako pierwsza placówka stomatologiczna w Krakowie, uzyskała certyfikat jakości ISO 9001. Nasze działania zostały dodatkowo uhonorowane wyróżnieniem w plebiscycie Małopolski Medal Jakości oraz w konkursie Pomysł na Złoty Biznes. W roku 2010 przyszedł czas na realizację mojego wielkiego marzenia, zamieszkałam wraz z mężem nad morzem, w moim ukochanym Świnoujściu. Ideę pięknego, zdrowego Uśmiechu zabrałam ze sobą, ideę gabinetu stomatologicznego, do którego przychodzi się z przyjemnością. Zapraszam Cię do mojego Centrum Stomatologicznego. Morze Uśmiechu to Kurort dla Zębów, bo trudno sobie wyobrazić szczęśliwe życie bez morza i bez uśmiechu.

Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj (plik PDF).

 

  

Przemek Jasiecki

właściciel Morza Uśmiechu

Z wykształcenia i powołania marketingowiec. Mieszka z żoną Dorotą w Świnoujściu, ale przez wiele lat obydwoje mieszkali w Krakowie i zarządzali tam swoimi dwoma klinikami stomatologicznymi Centrum Zdrowego Uśmiechu. W swojej pracy wykorzystuje doskonałe zdolności organizacyjne jak również znajomość zasad marketingu i zarządzania małymi firmami. Jego umiejętności negocjacyjne i doskonały zmysł analityczny w znacznej mierze przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy. We wszystkim co robi stawia na wysoką jakość merytoryczną, jak również na doskonałą obsługę Klientów. Jest również współwłaścicielem firmy Duch Morza - organizatora ekskluzywnych rejsów po Bałtyku oraz kompleksowych szkoleń żeglarskich i motorowodnych w Świnoujściu. Zakochany w Skandynawii, a szczególnie w Bornholmie, podróżuje tam kilka razy w roku pod żaglami i tradycyjnie.

 

    

Kamila Ulchurska

lekarz stomatolog

Bycie stomatologiem to wielkie marzenie z czasów jej młodości, a obecnie jest jej pasją. Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i kongresach w kraju, jak i za granicą, dzięki którym stale poszerza wiedzę i umiejętności. W swojej pracy klinicznej zajmuje się leczeniem próchnicy, estetyczną odbudową protetyczną (licówki, korony i mosty pełnoceramiczne) oraz najbardziej zaawansowaną dziedziną stomatologii - implantologią. Całą uwagę poświęca Pacjentom i problemom związanych z ich uzębieniem. Kreuje nowe, zdrowe uśmiechy swoich Pacjentów, poprawiając wizerunek oraz polepszając jakość ich życia. Ceni sobie dobry kontakt z Pacjentami, których zadowolenie jest dla niej największą nagrodą.

 

  

Paweł Mazurkiewicz

lekarz stomatolog

Posiada polskie i szwedzkie prawo wykonywania zawodu. Z pacjentami porozumiewa się po polsku, szwedzku i angielsku. Ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 2009 roku. W Polsce pracował w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Cybince, a w Szwecji w Kramfors, Oxelösund i Nyköping. Do Polski powrócił w marcu 2016, a od października będzie dzielił życie pomiędzy pracę w Świnoujściu i na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Stomatologia to jego pasja, a w szczególności leczenie zaburzeń ruchomości stawów skroniowo - żuchwowych i wykonywanie protez całkowitych. W czasie wolnym ogląda filmy i podróżuje. Filmy, które pozostają w jego pamięci to: "Wzgórze nadziei", "Apocalypto" i "Pogorzelisko". Nowe miejsca, do których podróżuje dają mu energię i fascynację światem. Te ulubione, do których często wraca myślami lub po prostu powtórnie je odwiedza to Jerozolima, Betlejem oraz zwiedzony z Wojciechem Cejrowskim Meksyk.

 

  

Monika Oblizajek

lekarz stomatolog

Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Wyznaje zasadę, że tylko indywidualne podejście do każdego Pacjenta gwarantuje jego zadowolenie. Jej pasją jest przywracanie Pacjentom pięknego uśmiechu. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, stomatologią dziecięcą, ale największym zainteresowaniem darzy protetykę. Poszerza swoją wiedzę poprzez udział w kursach i szkoleniach, aby zapewnić Pacjentom najlepszą opiekę. W wolnych chwilach spaceruje, najchętniej brzegiem morza. Z przyjemnością słucha muzyki i czyta książki.

 

  

Barłomiej Łuków

lekarz stomatolog

Jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, zarówno na kierunku lekarsko - stomatologicznym, jak i ratownictwo medyczne. Od zawsze jego pasją było niesienie pomocy innym oraz zapewnienie podopiecznym bezpieczeństwa. Dokładność, ambicja i pewność siebie pozwalają mu stwarzać atmofserę komfortu i zadowolenia Pacjentów z wykonanego leczenia. Zajmuje się  endodoncją, chirurgią i protetyką, wykorzystując najnowocześniejsze metody leczenia i technologie. Nieustannie rozwija się poprzez udział w kursach i sympozjach naukowych. Najlepszą motywacją do dalszej pracy jest dla niego kolejny uśmiech zadowolonego Pacjenta.

 

  

Katarzyna Stefaniak

lekarz stomatolog

Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Z ortodoncją związała się już na studiach, a obecnie z entuzjazmem kontynuuje rozwój w tej dziedzinie. Oprócz ortodoncji pasjonuje się medycyną estetyczną, ze szczególnym zainteresowaniem aspektami regeneracyjnymi. Poza pracą chętnie oddaje się pasjom sportowym, miedzy innymi pływaniu i jodze.

 

  

Dorota Margula

dr n. med. lekarz stomatolog

Jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W Morzu Uśmiechu wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.