O nas

Kurort dla zębów

Morze Uśmiechu - Twój dentysta w Świnoujściu

Szukacie Państwo sprawdzonego dentysty w Świnoujściu? W Centrum Stomatologicznym Morze Uśmiechu czekają życzliwi i otwarci na Państwa potrzeby stomatolodzy, dysponujący nowoczesnym sprzętem i świadczący usługi na najwyższym europejskim poziomie. Podchodzimy do każdego Pacjenta empatycznie, skupiając się na tym, żeby Państwa leczenie przebiegało w możliwie najbardziej komfortowych warunkach. Zdajemy sobie sprawę, że spodziewacie się Państwo profesjonalizmu oraz kompleksowości leczenia. Właśnie u nas najnowsza technologia idzie w parze z kompetencją zespołu specjalistów, wspólnie tworzących Państwa nowy, piękny uśmiech.

O nas

Oferujemy szeroki wachlarz usług, dzięki którym Państwa zęby odzyskają zdrowy i piękny blask. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, estetyczną, endodoncją, pedodoncją, ortodoncją, protetyką oraz chirurgią stomatologiczną i implantologią. Przed rozpoczęciem leczenia, po dokonaniu kompleksowej diagnostyki, wspólnie z Pacjentem ustalamy kosztorys oraz harmonogram zabiegów. Nasi lekarze przedstawiają możliwe rozwiązania, uwzględniające Państwa potrzeby i możliwości finansowe.

Morze Uśmiechu jest miejscem przyjaznym dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi Pacjenci mogą liczyć na przyjazne podejście podczas wizyt adaptacyjnych, dzięki którym oswajają się z gabinetem, aby nigdy więcej nie bali się spotkań z dentystą. Wszystko po to, aby leczenie odbywało się bezboleśnie i skutecznie, a Pacjenci z przyjemnością do nas wracali.

Jako jedyni w Świnoujściu udzielamy Pacjentom dwuletniej gwarancji na wszystkie wykonywane przez nas zabiegi. Proponujemy rozłożenie płatności za zabiegi na dziesięć nieoprocentowanych rat 0% bez dodatkowych kosztów