Polecamy

Kurort dla zębów

Użycie mikroskopu gwarancją precyzji zabiegu

Jako jedni z nielicznych w Świnoujściu używamy nowoczesnego mikroskopu dentystycznego.

Podczas zabiegów z użyciem mikroskopu lekarz nie patrzy bezpośrednio na ząb, ale korzysta z okularu mikroskopu. Mikroskop może powiększyć pole operacyjne nawet kilkudziesięciokrotnie, co znacząco zwiększa precyzję zabiegu. Standardowe pole zabiegowe w przypadku leczenia zębów ma zaledwie kilka milimetrów kwadratowych. Bez dużego powiększenia trudno jest dokładnie oczyszczać wszystkie kanały, szczególnie te z licznymi odgałęzieniami, wąskie i kręte, a także lokalizować ewentualne mikropękniecia.

Mikroskop gwarancją precyzji zabiegu
Przystań dla zdrowych zębów
Gaz rozweselający

Gaz rozweselający najlepszym sposobem na strach przed dentystą

Jako jedyni w Świnoujściu posiadamy urządzenie do sedacji wziewnej wykorzystywane do zabiegów stomatologicznych.

Stosowanie podtlenku azotu jest całkowicie bezpieczne dla osób dorosłych jak również dzieci. Od wielu lat używany jest na całym świecie przy różnych procedurach medycznych, w tym podczas porodu, a także z wielkim powodzeniem w stomatologii. Dzięki tej metodzie Pacjenci rozluźniają się i pozostają w stanie głębokiego odprężenia. Dużo osób w trakcie sedacji wziewnej ma marzenia senne i często nie pamiętają przebiegu wizyty. Podtlenek azotu oprócz działania odprężającego ma również działanie znieczulające. Dzięki temu ograniczamy lub nawet rezygnujemy ze stosowania tradycyjnego znieczulenia, szczególnie w przypadku mało inwazyjnych zabiegów. Podtlenek azotu podawany jest przez maseczkę zakładaną na nos. Działanie sedacji wziewnej rozpoczyna się po kilkunastu wdechach i utrzymuje się przez cały czas wykonywania zabiegu. W ciągu kilku minut od zaprzestania podawania gazu zawarty w naszym organizmie podtlenek azotu ulatnia się całkowicie. Dzięki bardzo wysokiej skuteczności i świetnej akceptacji przez Pacjentów, znieczulenie podtlenkiem azotu jest szczególnie polecane dzieciom odczuwającym lęk przed wizytą u dentysty, a także osobom dorosłym szczególnie wrażliwym na ból.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości, a także przygotujemy Państwa do wizyt u dentysty z wykorzystaniem gazu rozweselającego.

Przystań dla zdrowych zębów

Raty zero procent na wszystkie zabiegi przy uproszczonej procedurze realizowanej na miejscu

Jako jedyni w Świnoujściu proponujemy rozłożenie płatności za zabiegi na dziesięć nieoprocentowanych rat bez dodatkowych kosztów.

We współpracy z Santander Consumer Bank oferujemy raty 4x0% na wszystkie realizowane u nas zabiegi. Rozkładając cenę pojedynczego zabiegu lub całego leczenia na dziesięć rat miesięcznych nie poniesiesz żadnego dodatkowego kosztu. Bez oprocentowania, ubezpieczenia, wpłaty własnej oraz wszelkich dodatkowych prowizji i opłat. Przykładowo 1.000 zł należności rozłożymy na 10 rat po 100 zł. Pierwsza rata płatna miesiąc po podpisaniu umowy. Osoba wnioskująca o kredyt musi mieć stałe źródło dochodu – umowę o pracę, emeryturę lub działalność gospodarczą. Procedurę wnioskowania i zawarcia umowy kredytowej realizujemy u nas na miejscu w ciągu niespełna pół godziny. Osoba zawierająca umowę kredytu może scedować otrzymaną kwotę na leczenie wskazanej przez siebie osoby. W razie potrzeby możemy rozłożyć koszt leczenia na większą ilość rat, do 48 miesięcy. W takim przypadku kredyt jest oprocentowany na preferencyjnych warunkach.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości, a także wykonamy kompleksową diagnostykę i przygotujemy dla Państwa kosztorys dalszego leczenia z możliwością rozłożenia kosztów na dogodne raty.

Raty zero procent na wszystkie zabiegi
Przystań dla zdrowych zębów
Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych

Kompleksowe leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych już od 299 zł miesięcznie

Jako jedyni w Świnoujściu proponujemy rozłożenie kosztów leczenia ortodontycznego z użyciem aparatów stałych na dogodne raty.

We współpracy z Santander Consumer Bank oferujemy możliwość rozłożenia na raty całościowego kosztu leczenia ortodontycznego. Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości, a także wykonamy kompleksową diagnostykę i przygotujemy dla Państwa kosztorys leczenia z możliwością rozłożenia kosztów na dogodne raty.

Przystań dla zdrowych zębów

Leczenie stomatologiczne w pełnym zakresie refundowane przez niemieckie kasy chorych

Każda osoba pracująca w Niemczech, a także współmałżonek i dzieci posiadają ubezpieczenie zdrowotne, obejmujące również leczenie stomatologiczne. W zależności od stażu pracy, wysokości zarobków oraz rodzaju planowanych zabiegów, refundacja kosztów leczenia może wynieść od kilkudziesięciu do nawet stu procent. Lecząc się u nas otrzymacie Państwo taki sam zwrot kosztów, jaki przysługuje w każdym niemieckim gabinecie dentystycznym. Należy przy tym pamiętać, że nasze usługi są tańsze i szczególnie w przypadku droższych zabiegów Państwa dopłata własna powyżej kwoty refundacji będzie dużo niższa niż w Niemczech.

Zapraszamy na wizytę konsultacyjną, podczas której odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości, a także przygotujemy dla Państwa dokumentację konieczną do otrzymania zwrotu kosztów planowanego leczenia.

Leczenie refundowane przez niemieckie kasy chorych
Przystań dla zdrowych zębów